Blerona e uron nënën për ditëlindje, ja sa ngjajnë...

Blerona e uron nënën për ditëlindje, ja sa ngjajnë...
Blerona e uron nënën për ditëlindje, ja sa ngjajnë...
Blerona e uron nënën për ditëlindje, ja sa ngjajnë...

Është moderatorja më e komentuar e cila për një kohë shuam të shkurtër arriti që emisionin e saj ta bëjë ndër më të shikuarit, shkruan Kosovarja.

Në rrjetet sociale është tejet aktive ku shumë shpesh ndanë momente interesante nga jeta e përditshme me numrin e madh të ndjekësve.

Ndërkaq sot për të dhe personin e saj më të dashur është një ditë e veçantë.

T’i shikosh në fotografi, ngjasojnë shumë, ndërkaq me rastin e ditëlindjes së ëmës, Blerona shprehet se është me fat që e ka atë.

Urim zemre për më të shtrenjtën, të cilin mund ta shihni në vazhdim./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/