Blerona e uron nënën për ditëlindje, ja sa ngjajnë...

Blerona e uron nënën për ditëlindje, ja sa ngjajnë...
Blerona e uron nënën për ditëlindje, ja sa ngjajnë...
Blerona e uron nënën për ditëlindje, ja sa ngjajnë...

Është moderatorja më e komentuar e cila për një kohë shuam të shkurtër arriti që emisionin e saj ta bëjë ndër më të shikuarit, shkruan Kosovarja.

Në rrjetet sociale është tejet aktive ku shumë shpesh ndanë momente interesante nga jeta e përditshme me numrin e madh të ndjekësve.

Ndërkaq sot për të dhe personin e saj më të dashur është një ditë e veçantë.

T’i shikosh në fotografi, ngjasojnë shumë, ndërkaq me rastin e ditëlindjes së ëmës, Blerona shprehet se është me fat që e ka atë.

Urim zemre për më të shtrenjtën, të cilin mund ta shihni në vazhdim./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/