Blero ia “Mbyll sytë” Albulena Ukajt

Blero ia “Mbyll sytë” Albulena Ukajt
Blero ia “Mbyll sytë” Albulena Ukajt
Blero ia “Mbyll sytë” Albulena Ukajt

Një tjetër bashkëpunim interesant do të vijë brenda pak javësh në estradë.

Bëhet fjalë për këngëtarët Blero dhe Albulena Ukaj, të cilët kanë përfunduar punën për këngën e tyre më të re, të titulluar “Mbylli sytë”, që pritet të jetë një nga hitet e reja në industrinë tonë muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Kënga do të ketë për temë dashurinë dhe do të jetë një miksim mes baladës dhe këngës ritmike. Pra, edhe zhanri është atraksion.

Kënga që mban titullin “Mbylli Sytë”, është punuar nga Prygo, në studion e këngëtarit Blero, i cili njëherit ka shkruar edhe vargjet e tekstit.

Projekti “Mbylli sytë”, do të jetë i gatshëm për publikut brenda pak javëve dhe skenat e videoklipit duken mbreslënëse./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/