Blerim Destani i kërkon duel Dafina Zeqirit, ja si i përgjigjet ajo pa hezitim

Blerim Destani i kërkon duel Dafina Zeqirit, ja si i përgjigjet ajo pa hezitim
Blerim Destani i kërkon duel Dafina Zeqirit, ja si i përgjigjet ajo pa hezitim
Blerim Destani i kërkon duel Dafina Zeqirit, ja si i përgjigjet ajo pa hezitim

Ajo ka disa ditë që po qëndron në Prishtinë.

Dafina Zeqiri, e cila ka marrë tashmë famë edhe jashtë trojeve shqiptare, po shijon ditët e verës në Kosovë, e cila po realizon shumë mbrëmje muzikore, shkruan Kosovarja.

Ndërkaq, ajo është mjaft aktive edhe në rrjetin social Instagram, aty ku ndanë me afro 900 mijë ndjekësit e saj momente nga koncertet dhe pushimet e këngëtares.

Sot Dafina vjen me një pozë më ndryshe, e cila fotografohet pranë një tavoline me lojë të shahut.

Nga reagimet e shumta, edhe Blerim Destanit i ka rënë në sy ky imazh, i cili i ka kërkuar duel Dafinës. Ndërkaq, edhe ditë më parë aktori e përuroi atë për këngën e re.

“Kur?” ka komentuar aktori, duke lënë të nënkuptohet se ai po e thërret këngëtaren të luajnë së bashku.

“Kallxom ti mu”, ishte përgjigjja e Dafinës, e cila është shprehur e gatshme të ndeshet në shah me Blerimin. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/