Bleona lë me gojë hapur Ermalin, shikoni çfarë ka veshur

Bleona lë me gojë hapur Ermalin, shikoni çfarë ka veshur
Bleona lë me gojë hapur Ermalin, shikoni çfarë ka veshur
Bleona lu00eb me goju00eb hapur Ermalin, shikoni u00e7faru00eb ka veshur

Me të njejtat rroba ditë më parë u paraqit teksa ngriu vezoret.

Këngëtaren e njohur Bleona Qereti do e shohim këtë të shtunë në studion e komedianit Ermal Mamaqi në emisionin “Xing me Ermalin”.

Ajo do të shfaqet më provokuese se kurrë në këtë emision e veshur me një fustan të shkurtër, i cili të jep përshtypjen e një veshje për gjumë, por shumë seksi.

Të njëjtën veshje ajo e ka patur edhe në videon e publikuar në rrjete sociale në të cilën shfaqet duke ngrirë vezoret e saj, video e cila u komentua gjatë dhe shkaktoi mjaft reagim.

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/