Bleona lë me gojë hapur Ermalin, shikoni çfarë ka veshur

Bleona lë me gojë hapur Ermalin, shikoni çfarë ka veshur
Bleona lë me gojë hapur Ermalin, shikoni çfarë ka veshur
Bleona lë me gojë hapur Ermalin, shikoni çfarë ka veshur

Me të njejtat rroba ditë më parë u paraqit teksa ngriu vezoret.

Këngëtaren e njohur Bleona Qereti do e shohim këtë të shtunë në studion e komedianit Ermal Mamaqi në emisionin “Xing me Ermalin”.

Ajo do të shfaqet më provokuese se kurrë në këtë emision e veshur me një fustan të shkurtër, i cili të jep përshtypjen e një veshje për gjumë, por shumë seksi.

Të njëjtën veshje ajo e ka patur edhe në videon e publikuar në rrjete sociale në të cilën shfaqet duke ngrirë vezoret e saj, video e cila u komentua gjatë dhe shkaktoi mjaft reagim.

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/