Bleona ka një mesazh motivues... teksa pozon me fustan të tejdukshëm, duke zbuluar gjoksin

Bleona ka një mesazh motivues... teksa pozon me fustan të tejdukshëm, duke zbuluar gjoksin
Bleona ka një mesazh motivues... teksa pozon me fustan të tejdukshëm, duke zbuluar gjoksin
Bleona ka një mesazh motivues... teksa pozon me fustan të tejdukshëm, duke zbuluar gjoksin

Është ndër artistet më të komentuara si në mediet tona ashtu edhe ato të huaja.

Bleona Qereti cilësohet si këngëtare me karakter të fortë dhe mjaft revoltuese, e cila nuk heziton ta shfaqë asnjëherë, shkruan Kosovarja.

Ajo në Instagram numëron mbi 416 mijë ndjekës, adhurues nga vende të ndryshme të botës, ku është mjaft aktive me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto atraktive, ku shihet me një fustan të tejdukshëm, ku në sy bie gjoksi i saj që merr vëmendjen më të madhe.

“Mos harro të shkëlqesh, edhe nëse je e mbyllur në një dhomë”, është mesazhi i lezetshëm që Bleona e ka shpërndarë me këtë rast. /Kosovarja/

Don’t forget to shine bright.... even if you are locked in a cage ????
A post shared by Bleona (@bleona) on

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/