Big Mama ndjehet e vetmuar

Big Mama ndjehet e vetmuar
Big Mama ndjehet e vetmuar
Big Mama ndjehet e vetmuar

Big Mama një femër që nuk di të ndalet, është tejet energjike dhe pa komplekse, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja më shumë është e dhënë pas prezantimit, në realizim të emisionit të përjavshëm asaj i duhet të jetë gjatë gjithë kohës në lëvizje. E si duket vendi i saj i preferuar është Turqia pasi që edhe e shohim shumë shpesh e viziton.

Bigu një orë më parë ka publikuar një imazh ku shihet se është duke pirë kafen e mëngjesit e vetme. Shpesh këto momente vetmie janë shumë të nevojshme dhe të vlefshme.

Bigu që nga ndarja me të dashurin si duket asgjë të re nuk ka nga jeta e saj private, po kalon e vetme por me shumë energji dhe përkushtim ndaj obligimeve që ka. /Kosovarja/ 

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/