Big Mama linja seksi po, por ja huq keq me këtë veshje!

Big Mama linja seksi po, por ja huq keq me këtë veshje!
Big Mama linja seksi po, por ja huq keq me këtë veshje!
Big Mama linja seksi po, por ja huq keq me këtë veshje!

Big Mama me ngjarjet e fundit në jetën e saj private si dhe me transformimin e jashtëzakonshëm në pamjen e saj i kryesoj mediet rozë duke marrë kaq vëmendje, shkruan Kosovarja.

Vërtetë linjat e saja janë bërë për lakmi saqë i kanë shtuar si duket vetëbesimin, gjë që po konfirmohet përmes postimeve të njëpasnjëshme në rrjete sociale.

Por, në imazhet që Bigu ka publikuar shije të keqe lë veshja e saj që me gjasë është në një nga paraqitjet e saja në edicionet e spektakleve shqiptare.

Kombinimi i njgyrave dhe veshja e përzgjedhur në njërën prej netëve e bën të duket jo fort bukur, për t;i lënë radhën mbrëmjes tjetër ku shfaqet plot elegancë në të zeza.

Shikojeni dhe bëni dallimin.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/