Beyonce një divë e vërtetë

Beyonce një divë e vërtetë
Beyonce një divë e vërtetë
Beyonce një divë e vërtetë

Beyonce edhe pse kanë kaluar shumë pak kohë nga lindja e binjakeve, duket shumë në formë dhe e bukur.

Përmes rrjetit social “Instagram” Beyonce po mbanë tërë kohën fansat e saj të përditësuar me fotografi dhe aktivitetet tjera.

Ajo së fundi ka bërë një postim ku duket e mrekullueshme dhe shumë seksi në pantollat e ngushtë të zi dhe kmishën e bardh të cilat i kishtë kombinuar me një detaj ngjyrë kafe.

Shikoni se si duket diva.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/