Beyonce një divë e vërtetë

Beyonce një divë e vërtetë
Beyonce një divë e vërtetë
Beyonce një divë e vërtetë

Beyonce edhe pse kanë kaluar shumë pak kohë nga lindja e binjakeve, duket shumë në formë dhe e bukur.

Përmes rrjetit social “Instagram” Beyonce po mbanë tërë kohën fansat e saj të përditësuar me fotografi dhe aktivitetet tjera.

Ajo së fundi ka bërë një postim ku duket e mrekullueshme dhe shumë seksi në pantollat e ngushtë të zi dhe kmishën e bardh të cilat i kishtë kombinuar me një detaj ngjyrë kafe.

Shikoni se si duket diva.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/