Bëni kujdes kur të acaroni Encën! (Foto)

Bëni kujdes kur të acaroni Encën! (Foto)
Bëni kujdes kur të acaroni Encën! (Foto)
Bëni kujdes kur të acaroni Encën! (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet duke marrë shënjestër në poligonin e qitjes.

Në këto foto ajo shfaqet mjaft ndryshe dhe gjithashtu e sigurt në vete. Kështu që kujdes kur të acaroni Encën!

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/