Bella Hadid befason me poza topless!

Bella Hadid befason me poza topless!
Bella Hadid befason me poza topless!
Bella Hadid befason me poza topless!

Bella Hadid është njëra nga modelet e njohura dhe më të paguarat në botë.

Ajo dhe motra e saj Gigi kanë bërë shumë bujë në botën e modelimit duke u komentuar shumë jo vetëm për pamjen por edhe jetën private.

Larg nga angazhimet, Bella ka gjetur kohë për vetën duke pushuar pranë nië liqeni në Indio të Kalifornisë. 

Në imazhet e saj e shohim topless shtrirë mbi një peshqir me pamje të këndshme.

Bella përveç seksi dhe provokuese gëzon bukuri të pa krahasueshme.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/