Bella Hadid befason me poza topless!

Bella Hadid befason me poza topless!
Bella Hadid befason me poza topless!
Bella Hadid befason me poza topless!

Bella Hadid është njëra nga modelet e njohura dhe më të paguarat në botë.

Ajo dhe motra e saj Gigi kanë bërë shumë bujë në botën e modelimit duke u komentuar shumë jo vetëm për pamjen por edhe jetën private.

Larg nga angazhimet, Bella ka gjetur kohë për vetën duke pushuar pranë nië liqeni në Indio të Kalifornisë. 

Në imazhet e saj e shohim topless shtrirë mbi një peshqir me pamje të këndshme.

Bella përveç seksi dhe provokuese gëzon bukuri të pa krahasueshme.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/