Belen ia merr ‘dritën’ e diellit (Foto)

Belen ia merr ‘dritën’ e diellit  (Foto)
Belen ia merr ‘dritën’ e diellit  (Foto)
Belen ia merr ‘dritën’ e diellit (Foto)

Aktorja e famshme, Belen Rodriguez vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, Rodriguez ka publikuar një foto në mes të detit ku duket më në formë se kurrë, shkruan Indeksonline.

Argjëntinasja shquhet për fizikun e saj seksi, e hic më pak edhe për bukurinë e saj natyrale.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në