Befasia që i bënë mbesat Eliza Hoxhës (Foto)

Befasia që i bënë mbesat Eliza Hoxhës (Foto)
Befasia që i bënë mbesat Eliza Hoxhës (Foto)
Befasia që i bënë mbesat Eliza Hoxhës (Foto)

Këngëtares së njohur Eliza Hoxha, sot i kanë bërë një befasi mbesat e saj. ato e kanë vizituar në vendin e saj të punës, të cilën e kanë gëzuar pa masë, shkruan Kolona.info

E këtë ndjesi këngëtarja e njohur e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në Instagram, ku edhe ka postuar një foto me dy mbesat dhe vëllanë e në zyrën ku ajo punon.

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/