Bebe Rexha shpërthen në lot (Foto)

Bebe Rexha shpërthen në lot (Foto)
Bebe Rexha shpërthen në lot (Foto)
Bebe Rexha shpërthen në lot (Foto)

Në kuadër të albumit më të ri muzikor, Bebe Rexha ka rezlizuar një sërë projketesh të reja.

Ajo ka arritur që brenda një dite të nxjerr në treg 4 këngë, të cilat po pëlqehen shumë, shkruan lajmi.net.

Por, njëra prej tyre (Meant to be), duket se i ka kaluar parashikimet e këngëtares dhe po del të jetë ndër të parat në çdo platformë.

Në bazë të disa postimeve që ka bërë Bebe së fundi në rrjete sociale, ajo ka treguar se ndjehet shumë e emocionuar dhe po qanë me lot nga lumturia.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/