Bebe Rexha mahnitë me paraqitjen e fundit

Bebe Rexha mahnitë me paraqitjen e fundit
Bebe Rexha mahnitë me paraqitjen e fundit
Bebe Rexha mahnitë me paraqitjen e fundit

Bebe Rexha është shumë aktive në rrjetet sociale, prej nga publikon shumë imazhe të saj nga përditshmëria.

Së fundi, Bebe ka publikuar një imazh ku shihet e veshur me farmerka dhe një bluzë të bardh, e përshtypje më të madhe bëjnë çizmet e gjata.

“Jeta është Gucci” ka shkruar ajo duke iu referuar rripit e cizmeve që mban.

Ndryshe, Bebe duket provokuese edhe pse e veshur./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/