Bebe Rexha kaq e emocionuar për albumin e ri "E dëgjoj çdo ditë"

Bebe Rexha kaq e emocionuar për albumin e ri
Bebe Rexha kaq e emocionuar për albumin e ri
Bebe Rexha kaq e emocionuar për albumin e ri "E dëgjoj çdo ditë"

​Bebe Rexha është emër që çdo ditë e më shumë po shënon suksese të reja në tregun ndërkombëtar

Ashtu si shumë prej yjeve botërore, edhe Bebe Rexha është shumë aktive me koncerte në mbarë botën.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar duetin “Girls” me Rita Orën, Cardi B dhe Charli XCX, këngë e cila po pritet mirë në publik.

Ajo nuk është ndalur me kaq, në llogarinë e saj në Instagram këngëtarja ka njoftuar se deri në publikimin e albumit të saj ka mbetur më pak se një muaj.

Por, këngëtarja premton që po sjell diçka të madhe, duke thënë që këngët e saj po i dëgjon çdo ditë, por është data 22 qershor ajo kur do të dalë albumi në treg.

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/