Bebe Rexha deklaron se nuk ka të dashur, por ja cila është arsyeja

Bebe Rexha deklaron se nuk ka të dashur, por ja cila është arsyeja
Bebe Rexha deklaron se nuk ka të dashur, por ja cila është arsyeja
Bebe Rexha deklaron se nuk ka të dashur, por ja cila është arsyeja

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha është mjaft e angazhuar në karrierën e saj.

Ka pak kohë që kur ka sjell albumin e saj të ri “Expectations”, me shumë këngë i cili u prit tejet mirë nga publiku, shkruan lajmi net.

E nga ana tjetër, ajo nuk njihet për lidhjet e saj të dashurisë për të cilat nuk është fokus i mediave rozë.

Në një nga pyetjet e fansave në Instagram, Rexha tregon arsyen se përse nuk ka ende të dashur, duke thënë se i është përkushtuar punës.

“Përse nuk ke të dashur, sepse ka shumë punë”, përgjigjet ajo.

Ajo po ashtu është duke performuar në mbrëmje dhe koncerte të shumta anembanë botës. 

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/