Beatrix Ramosaj me robdishambër pozon në dritare

Beatrix Ramosaj me robdishambër pozon në dritare
Beatrix Ramosaj me robdishambër pozon në dritare
Beatrix Ramosaj me robdishambër pozon në dritare

Është një nga këngëtaret më të ëmbla dhe më me stil të estradës.

Edhe pse me projekte të rralla muzikore, Beatrix Ramosaj gjithnjë është në shënjestër të mediave rozë pikërisht për shkak të stilit unik që e karakterizon, shkruan Indeksonline.

Beatrix është duke qëndruar momentalisht bashkë me familjen e saj në Amsterdam, nga edhe ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja shfaqet me rodishamber në një dritare, fotografi kjo tejet artistike dhe duket pranuar që Beatrix na vjen tejet joshëse.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/