Beatrix Ramosaj me robdishambër pozon në dritare

Beatrix Ramosaj me robdishambër pozon në dritare
Beatrix Ramosaj me robdishambër pozon në dritare
Beatrix Ramosaj me robdishambër pozon në dritare

Është një nga këngëtaret më të ëmbla dhe më me stil të estradës.

Edhe pse me projekte të rralla muzikore, Beatrix Ramosaj gjithnjë është në shënjestër të mediave rozë pikërisht për shkak të stilit unik që e karakterizon, shkruan Indeksonline.

Beatrix është duke qëndruar momentalisht bashkë me familjen e saj në Amsterdam, nga edhe ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja shfaqet me rodishamber në një dritare, fotografi kjo tejet artistike dhe duket pranuar që Beatrix na vjen tejet joshëse.

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/