Balada më e re e Sabri Fejzullahut “Shihemi”

Balada më e re e Sabri Fejzullahut “Shihemi”
Balada më e re e Sabri Fejzullahut “Shihemi”
Balada më e re e Sabri Fejzullahut “Shihemi”

Sabri Fejzullahu mbetet si një nga këngëtaret më të dashur dhe më të kërkuar të estradës sonë.

Hitet e tij të shumta janë të pavdekshme, ndërsa ai pavarësisht viteve ende po arrin t’i dhuroi publikut këngë të shumta, shkruan Indeksonline.

Sabriu shumë shpejtë do të vij edhe me një projekt të ri muzikor. Projekti do të publikohet më 10 të këtij muaji, ndërsa mban titullin “Shihemi” dhe i përket zhanrit baladë.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/