BabyGee mezi po e pret këtë moment

BabyGee mezi po e pret këtë moment
BabyGee mezi po e pret këtë moment
BabyGee mezi po e pret këtë moment

BabyGee është njëra ndër këngëtaret shumë të dashura për publikun.

Ajo, ka një numër të madh fansash të cilët po e ndjekin nëpër rrjete sociale dhe asnjëherë nuk I zhgënjen ata duke iu publikuar imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net

BabyGee ka nisur herët të festoj për vitin e ri dhe mezi po e pret 2018-tën. 

Këtë e ka thënë në një postim në Instastory ku shihet duke kaluar natën në veturë dhe duke pirë.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/