BabyGee mezi po e pret këtë moment

BabyGee mezi po e pret këtë moment
BabyGee mezi po e pret këtë moment
BabyGee mezi po e pret këtë moment

BabyGee është njëra ndër këngëtaret shumë të dashura për publikun.

Ajo, ka një numër të madh fansash të cilët po e ndjekin nëpër rrjete sociale dhe asnjëherë nuk I zhgënjen ata duke iu publikuar imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net

BabyGee ka nisur herët të festoj për vitin e ri dhe mezi po e pret 2018-tën. 

Këtë e ka thënë në një postim në Instastory ku shihet duke kaluar natën në veturë dhe duke pirë.


Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/