Baby G duke ngrën pica, në këtë video shfaqet si e egër!

Baby G duke ngrën pica, në këtë video shfaqet si e egër!
Baby G duke ngrën pica, në këtë video shfaqet si e egër!
Baby G duke ngrën pica, në këtë video shfaqet si e egër!

Po dëshiron të tregojë se është e veçantë.

Këngëtarja Baby G ka publikuar një video në Instagram ku shihet se po bënte set të ri, shkruan lajmi.net

E veshur me një fustan elegant dhe shumë të bukur dhe me flokë të përmbledhura, Baby G duket shumë e bukur.

E veçanta e setit është se këngëtarja do pozojë duke ngrënë pica, i cili është ushqimi i saj i preferuar.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/