Baby G duke ngrën pica, në këtë video shfaqet si e egër!

Baby G duke ngrën pica, në këtë video shfaqet si e egër!
Baby G duke ngrën pica, në këtë video shfaqet si e egër!
Baby G duke ngrën pica, në këtë video shfaqet si e egër!

Po dëshiron të tregojë se është e veçantë.

Këngëtarja Baby G ka publikuar një video në Instagram ku shihet se po bënte set të ri, shkruan lajmi.net

E veshur me një fustan elegant dhe shumë të bukur dhe me flokë të përmbledhura, Baby G duket shumë e bukur.

E veçanta e setit është se këngëtarja do pozojë duke ngrënë pica, i cili është ushqimi i saj i preferuar.


Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/