Aurela Gaçe na kthen në vitin 1995!

Aurela Gaçe na kthen në vitin 1995!
Aurela Gaçe na kthen në vitin 1995!
Aurela Gaçe na kthen në vitin 1995!

Ajo bëhet nostalgjike Këngëtarja e njohur nga Shqipëria Aurela Gaçe shpeshëhere hap arkivat dhe ndan momente nga jeta e saj.

Ajo ka sjellur disa video në instastory ku shfaqen duke kënduar vite më parë.Ndër to. ajo na ka kthyer edhe në vitin 1995 ku shihet duke kënduar këngë permetare për të cilat ka thënë se janë ndër më të bukurat./21Media 


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/