“Ata janë bota për mua”... Kështu shijon ditën me diel Lola Haradinaj me fëmijët e saj

“Ata janë bota për mua”... Kështu shijon ditën me diel Lola Haradinaj me fëmijët e saj
“Ata janë bota për mua”... Kështu shijon ditën me diel Lola Haradinaj me fëmijët e saj
“Ata janë bota për mua”... Kështu shijon ditën me diel Lola Haradinaj me fëmijët e saj

Ajo njihet për stilin e saj të veçantë dhe një bashkëshorte e përkushtuar.

Lola Haradinaj është ndër emrat më të shpeshtë në shtypin rozë, e cila u njoh për publikun si bashkëshortja e deputetit Daut Haradinaj, shkruan Kosovarja.

Ajo është mjaftë aktive në rrjete sociale, e cila gjatë gjithë kohës publikon foto nga përditshmëria e saj.

Sot ajo vjen me disa imazhe të lezetshme, bashkë me dy fëmijët e saj, Davidin dhe Trojën, duke treguar se si po i kalon ditët me diel ajo.

“Ata janë bota për mua”, e ka përshkruar Lola fotografinë, duke treguar dashurinë dhe rëndësinë që kanë ata për të.

Ajo çfarë bie në sy është edhe stili dhe trupi i saj, i cili është për çdo lëvdatë.

Kaq shumë janë rritur fëmijët e Lolës dhe Dautit. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/