Askush nuk e vërejti këtë detaj në foton familjare që publikoi Shyhretja!

Askush nuk e vërejti këtë detaj në foton familjare që publikoi Shyhretja!
Askush nuk e vërejti këtë detaj në foton familjare që publikoi Shyhretja!
Askush nuk e vërejti këtë detaj në foton familjare që publikoi Shyhretja!

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore, shkruan ORAinfo.

Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë.

Shyhretja është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku ka një mori ndjekësish dhe bën postime nga më të ndryshmet.

E njëri ndër postimet është edhe fotografia e shumë pelqyer ku prezantoi tërë familjen e saj.

E veçanta e kësaj fotografie është mënyra se si ata kanë pozuar, duke vendosur meshkujt nga njëra anë, ndërsa femrat nga tjetra…


Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/