Askush nuk e vërejti këtë detaj në foton familjare që publikoi Shyhretja!

Askush nuk e vërejti këtë detaj në foton familjare që publikoi Shyhretja!
Askush nuk e vërejti këtë detaj në foton familjare që publikoi Shyhretja!
Askush nuk e vërejti këtë detaj në foton familjare që publikoi Shyhretja!

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore, shkruan ORAinfo.

Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë.

Shyhretja është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku ka një mori ndjekësish dhe bën postime nga më të ndryshmet.

E njëri ndër postimet është edhe fotografia e shumë pelqyer ku prezantoi tërë familjen e saj.

E veçanta e kësaj fotografie është mënyra se si ata kanë pozuar, duke vendosur meshkujt nga njëra anë, ndërsa femrat nga tjetra…


Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/