Arta Nitaj një ushtare seksi, tregon ‘armën’ e saj të fortë

Arta Nitaj një ushtare seksi, tregon ‘armën’ e saj të fortë
Arta Nitaj një ushtare seksi, tregon ‘armën’ e saj të fortë
Arta Nitaj një ushtare seksi, tregon ‘armën’ e saj të fortë

Arta Nitaj është n jë nga femrat më të komentuara shqiptare.

Aktorja që u bë e famshme me rolin si ‘Xhesika’ në serialin komik ‘O Sa Mirë’, shquhet për bukurinë që e karakterizon, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja brune, së fundmi në llogarinë Instagram ka postuar një fotografi teksa shfaqet joshëse veshur me ngjyra të uniformës ushtarake. 

Ndërsa ajo si gjithmonë duket tejet atraktive, falë linjave të saj trupore, por edhe stilit unik.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/