Arrestohet reperi i njohur, kjo është arsyeja

Arrestohet reperi i njohur, kjo është arsyeja
Arrestohet reperi i njohur, kjo është arsyeja
Arrestohet reperi i njohur, kjo është arsyeja

Është arrestuar pranë shtëpisë së tij në Georgia, reperi i famshëm T.I.

Sipas autoriteteve, reperi T.I. është arrestuar të mërkurën në Qarkun Henry të Georgias, shkruan CNN, transmeton lajmi.net.

Muzikanti, emri i të cilit është Clifford Harris Jr, u arrestua jashtë komunitetit ku po jetonte.

Zyra e policisë së Qarkut Henry, thotë se T.I. u akuzua për kundërvajtje, sjellje të çrregullt dhe dehje publike, pas një incidenti të dyshuar rreth  orës 4 të mëngjesit, në jug të Atlantas.

Kjo nuk është hera e parë që T.I. i është drejtuar autoriteteve, në vitin 2009 ai u dënua me një vit  e një ditë burg dhe u urdhërua të paguante një gjobë prej 100.300 dollarë për akuzat për blerjen e armëve dhe mitralozëve. 

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/