Arilena pozon me bikini, vë në pah super linjat (Foto)

Arilena pozon me bikini, vë në pah super linjat (Foto)
Arilena pozon me bikini, vë në pah super linjat (Foto)
Arilena pozon me bikini, vë në pah super linjat (Foto)

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara ka pozuar me bikini.

Pas lansimit të “Nallane”, ajo duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim, shkruan Indeksonline.

Arilena duket në forma të mira trupore. Kujtojmë se jo rrallë herë ajo provokon me asetet e saj, porse kësaj here ka pozuar thjeshtë dhe bukur!

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/