Arbana Osmani uron me këto fjalë nënën për ditëlindje

Arbana Osmani uron me këto fjalë nënën për ditëlindje
Arbana Osmani uron me këto fjalë nënën për ditëlindje
Arbana Osmani uron me këto fjalë nënën për ditëlindje

Cilësohet si njëra nga prezantueset me vlera dhe shumë e kompletuar, shkruan Kosovarja.

Arbana është nga ato prezantueset me një bagazh të madh njohurish, vite me radhë ajo prezantoj show më të madh në trojet shqiptare ‘Big Brother’ ndërsa tani ajo ka një emision tjetër më një mision shumë të bukur ‘Dua të bëjë të lumtur’. Ky emision bartë pas vetës shumë emocione  dhe lot gëzimi.

Prezantuesja e këndshme është aktive në rrjetet sociale është shumë afërt me disa nga kolegët si Xhemi dhe Eni ku shohim shpesh momente të kohës që kalojnë së bashku.

Por kur behët fjalë për familje Arbana ka një kujdes të madh si në publikime, por ajo veçon këto çaste me dedikime shumë të rëndësishme. Sot nëna e saj ka ditëlindjen dhe këto janë fjalët më të bukura ‘Gëzuar ditëlindjen shpirti im’. Kjo fotografi tregon edhe një detaj se sa shumë ato ngjajnë njëra më tjetrën, aq identike janë. /Kosovarja/ 

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.al/showbiz/