Anxhelina Hadërgjonaj copë-copë

Anxhelina Hadërgjonaj copë-copë
Anxhelina Hadërgjonaj copë-copë
Anxhelina Hadërgjonaj copë-copë

Ndër këngëtaret e cila komentohet shumë për pamjen e saj, është pikërisht Anxhelina, e cila duket tejet e nxehtë në çdo paraqitje, shkruan Kosovarja.

Bukuroshja e cila jeton dhe vepron në Amerikë, është tejet aktive në rrjetet sociale, ku ndanë me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria.

Kësaj here, me xhinse të grisura, duket tejet joshëse, e që këtë imazh nuk ka hezituar ta ndajë në llogarinë e saj.

Edhe e grisur I ka hije, shikojeni edhe vet.../Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/