Angelina Jolie tepër e dobët, nuk e keni parë

Angelina Jolie tepër e dobët, nuk e keni parë
Angelina Jolie tepër e dobët, nuk e keni parë
Angelina Jolie tepër e dobët, nuk e keni parë

Angelina Jolie ka pësuar një humbje drastike në peshë dhe kjo mund të vërehet fare lehtë në fotografi dhe paraqitet e saj të fundit, shkruan Indeksonline.

Së fundi po qarkullon një fotografi në internet në të cilën shihet Angelina teksa pozon para aparatit fotografik ndonëse po duket shumë e dobët dhe aspak në formë.

Image result for angelina jolie

Sikleti i saj nuk të vërehet fare lehtë e sidomos të pjesa e krahëve kurse thuhet se Angelina e ka përjetuar shumë rënd ndarjen me Bred Pit.

Image result for angelina jolie family

Ndryshe, Angelina në një intervistë ka treguar se vuan nga anoreksia kurse ajo ka vetëm 45 kg.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/