Angela Martini vjen e tëra e kuqe, kaq tërheqëse pozon ajo

Angela Martini vjen e tëra e kuqe, kaq tërheqëse pozon ajo
Angela Martini vjen e tëra e kuqe, kaq tërheqëse pozon ajo
Angela Martini vjen e tëra e kuqe, kaq tërheqëse pozon ajo

Modelja seksi Anxhela Martini nuk nguron të publikojë në rrjete sociale foto dhe video ku shfaqet më provokuese se kurrë

Edhe këtë herë ajo ka publikuar në Instagram një foto ku duket më në formë se asnjëherë.

E rrethuar dhe nga dritat e kuqe, Anxhela ka treguar edhe njëherë sesa seksi dhe në formë është gjithnjë.

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/