Angela Martini tregon vaskën dhe vendin ku do bëjë natën më të dashurin

Angela Martini tregon vaskën dhe vendin ku do bëjë natën më të dashurin
Angela Martini tregon vaskën dhe vendin ku do bëjë natën më të dashurin
Angela Martini tregon vaskën dhe vendin ku do bëjë natën më të dashurin

Angela Marini modelja me famë botërore e shumë, pjesë e pistave të modës dhe e shumë seteve fotografike, por ajo që është diskutuar shumë rreth saj janë lidhjet e shumta që ka patur me meshkuj , shkruan Kosovarja.

Angela haptazi ka deklaruar se ajo përveç që do një mashkull që e ndjen, ai duhet të këtë para, të jetë i pashëm, dhe duhet të jetë luftarak për ta fituar atë.

E nga të gjitha ato lidhje të cilat kanë dështuar i bije që Angela nuk e ka gjete vetën te ata persona në shumë çka. E si duket djaloshi romun i ka fituar zemrën dhe ka kaluar ato sfidat dhe vështirësitë që paraqiten në një marrëdhënie.

Dragos Savulescu dhe Angela Martini jetojnë në mes luksit dhe rehatisë, fotografie dhe videot që modelja i ofron për ndjekësit e saj tregon udhëtimet, ahengjet, vizitat që ata bëjnë se bashku, janë pothuajse të pa ndarë. E këto video të fundit tregojnë edhe një moment tjetër, një apartament luksoz e për këto pamje vdes Angela për të treguar se ku ajo do bëjë natën, dashurin, dushin. Si duket ky djalosh përplotëson çdo kërkesë që Angela ka. /Kosovarja/ 

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/