Angela Martini shijon pushimet me këtë këngëtar të njohur

Angela Martini shijon pushimet me këtë këngëtar të njohur
Angela Martini shijon pushimet me këtë këngëtar të njohur
Angela Martini shijon pushimet me këtë këngëtar të njohur

Modelja e njohur Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos janë duke shijuar pushimet.

Nga destinacioni në destinacion dhe këtë herë fati i ka bashkuar me këngëtarin e dashur të shqiptarëve.

Mos e besoni po deshët por Angela Martini ndan të njëjtin jaht me Eros Ramazzottin.

Videon e ka ndarë në Instagramin e tij bashkëshorti i Angelës. /Gazeta Express/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/