Angela Martini me shumë stil në rrugët e Londrës (Foto)

Angela Martini me shumë stil në rrugët e Londrës (Foto)
Angela Martini me shumë stil në rrugët e Londrës (Foto)
Angela Martini me shumë stil në rrugët e Londrës (Foto)

Modelja e njohur me prejardhje shqiptare, Angela Martini duket se të gjitha punët i ka në ‘terezi’.

Martini aktualisht ndodhet për një vizit në Londër. Nga atje ajo ka bërë një paraqitje në rrjetet sociale.

E veshur me shumë stil ajo duket për bukuri./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...