Andrra dëshiron një vajzë (Foto)

Andrra dëshiron një vajzë (Foto)
Andrra dëshiron një vajzë (Foto)
Andrra dëshiron një vajzë (Foto)

Andrra Destani duket se ka një ëndërr tjetër.

E ajo është të ketë një vajzë, shkruan indeksonline.

Këtë gjë e ka konfrimuar vetë bukuroshja përmes një fotoje ku shihet me një vajzë bebe në duar.

Duket se Ansit të vogël, Sinani dhe Andrra shumë shpejt do të ia bashkojnë dhe një motër.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/