Andrra dëshiron një vajzë (Foto)

Andrra dëshiron një vajzë (Foto)
Andrra dëshiron një vajzë (Foto)
Andrra dëshiron një vajzë (Foto)

Andrra Destani duket se ka një ëndërr tjetër.

E ajo është të ketë një vajzë, shkruan indeksonline.

Këtë gjë e ka konfrimuar vetë bukuroshja përmes një fotoje ku shihet me një vajzë bebe në duar.

Duket se Ansit të vogël, Sinani dhe Andrra shumë shpejt do të ia bashkojnë dhe një motër.

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/