Anastasia Kvitko sa herë që pozon, rrjetet sociale ‘peshë’ i çon

Anastasia Kvitko sa herë që pozon, rrjetet sociale ‘peshë’ i çon
Anastasia Kvitko sa herë që pozon, rrjetet sociale ‘peshë’ i çon
Anastasia Kvitko sa herë që pozon, rrjetet sociale ‘peshë’ i çon

Anastasia Kvitko ka pozuar me një fustan të shkurtë.

Bukuroshja ruse edhe me paraqitjen e radhës ka shfaqur linjat e trupit të saj, ku padyshim duken shumë seksi- shkruan Indeksonline.

Rivalja e Kim Kardashian jo rrallë herë e ka potencuar se është e gjitha natyrale, dhe se deri më tani nuk ka kryer as edhe një ndërhyrje kirurgjike. 

Megjithatë, vështirë për ta besuar një gjë të tillë!


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/