Anastasia Kvitko në çdo pozë duket ‘bombastike’

Anastasia Kvitko në çdo pozë duket ‘bombastike’
Anastasia Kvitko në çdo pozë duket ‘bombastike’
Anastasia Kvitko në çdo pozë duket ‘bombastike’

Anastasia Kvitko është thjeshtë një ‘bombë’.

Bukuroshja ruse në të shumtën e rasteve shfaqet provokative, dhe nuk e ka problem të tregojë edhe më shumë se që duhet.

Janë linjat trupore të saj që gjithmonë e bëjnë të duket ‘in’. /Indeksonline

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/