Almeda kthehet mbrapa në kohë, sjell një foto të pa publikuar me ‘Çënarin’

Almeda kthehet mbrapa në kohë, sjell një foto të pa publikuar me ‘Çënarin’
Almeda kthehet mbrapa në kohë, sjell një foto të pa publikuar me ‘Çënarin’
Almeda kthehet mbrapa në kohë, sjell një foto të pa publikuar me ‘Çënarin’

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi është rikthyer në kohë.

Viti 2015 për të duket se ka qenë shumë i suksesshëm andaj një nga momentet e atij viti e ka ndarë me ndjekësit, shkruan lajmi.net

Almeda në Instastory e ka publikuar një foto ku shihet bashkë me mashkullin me të cilin ka vendosur ta kaloj jetën.

Të dy janë shumë të dashur për publikun madje konsiderohen çifti që ata duan ta marrin shembull.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/