Almeda dhe Tolgahan mahnisin me këtë paraqitje

Almeda dhe Tolgahan mahnisin me këtë paraqitje
Almeda dhe Tolgahan mahnisin me këtë paraqitje
Almeda dhe Tolgahan mahnisin me këtë paraqitje

Lidhja e modeles dhe aktores shqiptare, Almeda Abazi me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman kishte bërë bujë në mediet rozë.

Dyshja u martuan dhe tashmë jetojnë të lumtur përkrah njëri-tjetrit, shkruan lajmi.

Çifti kohë pas kohe publikojnë imazhe së bashku në rrjete sociale, në të cilat shfaqen nga vende të ndryshme.

Së fundi, Almeda dhe Tolga kanë postuar të njëjtën fotografi në të cilën duken shumë elegantë, Tolga me kostumin e bardhë, ndërsa Almeda me një fustan të zi.

“Thuaje me muzikë…????????”, është mbishkrimi që ajo i ka lënë fotos, ku Tolga e shikon Almedën dhe duart i kishte në piano.

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/