Aktorët e 'Kara Sevda' kështu u dukën në ditën e tyre të martesës (Foto)

Aktorët e 'Kara Sevda' kështu u dukën në ditën e tyre të martesës (Foto)
Aktorët e 'Kara Sevda' kështu u dukën në ditën e tyre të martesës (Foto)
Aktorët e 'Kara Sevda' kështu u dukën në ditën e tyre të martesës (Foto)

E keni parë Nihanin dhe Kemalin si janë dukur në martesën e tyre, por jo edhe Zeynepin, e cila poashtu është e martuar, përcjell ORAinfo.

Hazal është prej aktorëve më të bukura që numron Turqia, ajo njësoj si kolegët e saj Neslihan dhe Burak, i ka dhënë fund beqarisë kohë më parë.

Tuan Tunali ishte mashkulli që ia rrëmbeu zemrën aktorës atratktive të ‘Karasevda’.

Më poshtë janë insertuar fotot e të tre çifeteve të famshëm të kolegëve.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/