Aktorët e 'Kara Sevda' kështu u dukën në ditën e tyre të martesës (Foto)

Aktorët e 'Kara Sevda' kështu u dukën në ditën e tyre të martesës (Foto)
Aktorët e 'Kara Sevda' kështu u dukën në ditën e tyre të martesës (Foto)
Aktorët e 'Kara Sevda' kështu u dukën në ditën e tyre të martesës (Foto)

E keni parë Nihanin dhe Kemalin si janë dukur në martesën e tyre, por jo edhe Zeynepin, e cila poashtu është e martuar, përcjell ORAinfo.

Hazal është prej aktorëve më të bukura që numron Turqia, ajo njësoj si kolegët e saj Neslihan dhe Burak, i ka dhënë fund beqarisë kohë më parë.

Tuan Tunali ishte mashkulli që ia rrëmbeu zemrën aktorës atratktive të ‘Karasevda’.

Më poshtë janë insertuar fotot e të tre çifeteve të famshëm të kolegëve.

http://kosovarja.al/showbiz/