Akoma nuk e keni parë se si duket Liberta Spahiu me shorce?

Akoma nuk e keni parë se si duket Liberta Spahiu me shorce?
Akoma nuk e keni parë se si duket Liberta Spahiu me shorce?
Akoma nuk e keni parë se si duket Liberta Spahiu me shorce?

Liberta Spahiu e kemi thënë shumë herë se është njëra ndër moderatoret tona më të mira, ani pse po dalin dita-ditës moderatore të bukura e të reja, por Liberta mbetët ndër më të mirat akoma, shkruan “Kosovarja”.

E përvec që është moderatore, Liberta dikur ishte edhe një modele mjaftë aktive dhe e pëlqyer. Por që me kohën duket se ajo është larguar nga ai profesion i cili bukuroshes nuk i ka sjell të ardhura të mjaftueshme, kur e dimë mirë se te ne modelet nuk paguhen dhe aq. Epo mirë ka bërë që është larguar. Ajo tashmë ka bërë një zgjedhje shumë të mirë, Liberta prej vitesh udhëheq emisionin e saj “Privee” në Klan Kosova. Ka shumë njerëz që mezi e presin të shtunën mbrëma që ta shohin Libertën dhe materialet e përgatitura nga gazetarët e saj për emision.

Por, ne e lëmë anash pak emisionin i cili vërtet është ndër më të pëlqyerit. Liberta nuk nguron që për fansat e saj të shpalos shumë shpesh nga trupi i saj, qoftë gjoksin apo linjat trupore të cilat i ka në nivel.

Është një foto që mendohet se Liberta e ka bërë para disa kohësh e që aty ajo shihet me veshje sportive verore, shorce dhe maicë dhe patika. Ajo në këtë foto ka vendos edhe syze dhe duket shumë seksi.

Ju ndoshta akoma nuk e keni parë Libertën në këtë pozë se si duket?

Mundësinë që ta shihni e keni tani./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.al/showbiz/